Koos ülemaailmse suurenenud tarbimisega kasvab ka jäätmete maht. Selle asemel, et ladestada prügi prügilasse või põletada, saab paljusid materjale taaskasutada või suunata energiatootmisesse. TB Solutions’i jäätmekäitluslahendused pakuvad jäätmekäitlejatele erinevaid viise, kuidas väärtuslikke materjale prügist välja sorteerida ja taaskasutada. Pakume terviklikke süsteeme alates lepingust, ideest, projekti planeerimisest ja projekteerimisest kuni paigaldamise, katsetamise, varuosade ja hoolduseni.

Tecnobalti jäätmekäitluslahendused on projekteeritud alati kliendi erivajadusi silmas pidades ja meie pikaaegne kogemus tagab hea hinna ja kvaliteedi suhte.

Tüüpiline prügijaam võib olla konstrueeritud kahe või enama fraktsiooniga, mille aastane materjalivoog on 30 000 kuni 400 000 tonni. Pakume igale kliendile optimaalset lahendust – üksikutest komponentidest kuni võtmed kätte lahendusteni. Juhindume oma töös sellest, et iga ülesanne vajab spetsiaalset lahendust. Meie kogenud projektijuhid ja insenerid pakuvad täielikku tuge kogu planeerimis-, tootmis- ja paigaldamisprotsessi ajal.

Kontakt